Květen 2014

Odchod z posilovny (12.5. 2014)

20. května 2014 v 7:22 | Jessica |  Candids 2014

Dobré ráno :) Omlouvám se, že jsem se teď pár dní neozvala, ale na víkend jsem byla pryč, což jsem psala v předchozím článku a včera jsem se sem už nedostala. Takže se zpožděním přidávám candids z minulého pondělí, tedy 12. května. Lily si znovu zašla do posilovny v západním Hollywoodu a paparazzi ji vyfotili při jejím odchodu. Tentokrát si na sebe vzala černé legíny, bílé tílko a přes něj košili. Je super, že se takhle věnuje své postavě, to bych potřebovala taky :D Líbí se mi, jak byla celou dobu vysmátá, určitě měla skvělou náladu :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal #1

16. května 2014 v 13:18 | Jessica |  Miscellaneous

Včera jsem přidávala fotky z nového photoshootu pro Barrie Knitwear a dneska se objevila jedna osobní fotka z jeho focení. Jinak, odjíždím na víkend pryč a na blog se nedostanu, tak se tu ukážu asi až v pondělí :) Mějte se krásně!

imagebam.com

Barrie Knitwear (Karl Lagerfeld)

15. května 2014 v 15:29 | Jessica |  Photoshoots

Wow, mám tu parádní novinku, ze které jsem opravdu nadšená :) Lily se stala tváří Barrie Knitwear. Tato módní značka, která spadá pod Chanel, byla založena teprve nedávno ve Skotsku a v červnu v Paříži uvede na trh svou první podzimní kolekci kašmírových svetrů. Fotky se objevily jen tři, ale jsou opravdu nádherné, Lily je prostě dokonalá ♥ Jejich autorem je známý Karl Lagerfeld.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Statistics (5.5. 2014 - 11.5. 2014)

13. května 2014 v 15:55 | Jessica |  Statistics
Pondeli: 0
Utery: 14
Streda: 10
Ctvrtek: 25
Patek: 14
Sobota: 42
Nedele: 26

Celkem: 131

Návštěvnost za první týden :) Moc děkuju za krásná čísla, snad jen porostou! Pár lidí mi psalo, že jste rádi, že je tu konečně blog o Lily. Ani nevíte, jakou jste mi tím udělali ohromnou radost ♥

Příchod a odchod z posilovny (9.5. 2014)

12. května 2014 v 12:22 | Jessica |  Candids 2014

Objevily se další candids, což je naprosto super, protože u Lily nejsou tak časté. Jsou z pátku 9. května, Lily si zašla do posilovny v západním Hollywoodu. Fotky jsou jak z příchodu, tak z odchodu. Měla na sobě samozřejmě sportovní oblečení, černé (tak trochu vzorované) legíny, bílé volné tílko a sandálky. Když do posilovny přicházela, tak na sobě měla ještě černý vlněný svetr a když z ní odcházela, tak si ho sundala a nasadila si brýle.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kino s kamarádkou (7.5. 2014)

11. května 2014 v 11:11 | Jessica |  Candids 2014

Přeju příjemnou neděli! Konečně mám čas přidat tyto úžasné candids ze středy večer, tedy 7. května. Lily vyrazila se svou kamarádkou Candice Winters do kina ArcLight v Hollywoodu. Konkrétně si zašly na film The Amazing Spider-Man 2 :) Lily si oblékla dlouhou černou sukni, červenou koženou bundu a šedé boty na podpatku. Celý outfit oživila béžovou šálou a černou kabelkou přes rameno. Vlasy si stáhla do culíku a tentokrát si dala i výraznou červenou rtěnku, která jí podle mě moc sluší :) Celkově vypadala nádherně, hlavně na těch fotkách, kde se ještě i usmívá ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Instagram #1

10. května 2014 v 17:06 | Jessica |  Miscellaneous

Tři nové fotky z Instagramu, které Lily přidala v průběhu včerejška. Na té poslední je rozlitá sójová omáčka a Lily napsala, že jí to připomíná právě ten obrázek napravo. Teda upřímně, vůbec by mě to nenapadlo, ale když už to tak vidím vedle sebe, tak ano, určitá podoba tam je :D

sSLqLZfJ qAb5MPJ3 JtlZUBJW

Lily Collins: Chybí mi venkov

10. května 2014 v 11:20 | Jessica |  News

Lily Collins si zvykla na zvuky "autobusů a telefonů", které slyší ze svého nového domova.

25-ti letá herečka, dcera Phila Collinse, trávila dětství v Anglii a Americe. Byla mimo dosah hvězdné popularity, takže současné bydlení ve středu Los Angeles byl trochu šok na zajetý systém této hvězdy.

"Vyrostla jsem na venkově, takže mi chybí všechny ty kopce, zeleň a noční ticho. Zbožňuju zvuky sov," řekla britskému časopisu Cosmopolitan. "Teď bydlím v srdci Hollywoodu, takže většinou poslouchám zvuky autobusů, telefonů nebo aut."

Lily se ve své kariéře nespoléhala na svého otce, místo toho si ji vybudovala díky svému talentu. Je úspěšnou herečkou, která se objevila ve filmech Sněhurka a Mortal Instruments: Město z kostí.

Teď, když je ve světlech reflektorů, si zvykla na lidi komentující její vzhled. Je to něco, co ji doprovázelo skoro celý její život, díky jejímu známému hustému obočí.

"Když jsem byla mladší, děti si často dělaly srandu z mého obočí a nikdy jsem nevěděla proč," přiznala. "Tak jsem se rozhodla si ho vytrhat, ale máma mi s láskou vynadala a už jsem se ho nikdy nedotkla. Začala jsem vzhlížet k herečkám, které měly výrazné rysy a to mi pomohlo přijmout ty moje. Každý z nás má něco, díky čemu se cítí nejistý, ale s postupem času se naučíme je přijmout jako součást našeho těla."

Layout 0.1

10. května 2014 v 11:08 | Jessica |  Past layouts

Na blogu je první design, který vytvořila Britt. z blogu ultimate-abenson. Požádala jsem ji o něj před pár dny a ona byla tak ochotná a udělala mi ho. Chtěla jsem na něm nejnovější fotky Lily pro Lancôme a něco v jarním duchu. Myslím, že moje požadavky byly splněny na 100%. Design je překrásný a já jsem maximálně spokojená. Britt., ještě jednou ti moc děkuju za ochotu a rychlost ♥

April 6th, Out and about, Los Angeles

8. května 2014 v 17:43 | Jessica |  Candids 2014
Zatím nejnovější fotky, které se objevily. Lily si zašla na různé pochůzky a nákupy.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com