News

Lily Collins: Chybí mi venkov

10. května 2014 v 11:20 | Jessica

Lily Collins si zvykla na zvuky "autobusů a telefonů", které slyší ze svého nového domova.

25-ti letá herečka, dcera Phila Collinse, trávila dětství v Anglii a Americe. Byla mimo dosah hvězdné popularity, takže současné bydlení ve středu Los Angeles byl trochu šok na zajetý systém této hvězdy.

"Vyrostla jsem na venkově, takže mi chybí všechny ty kopce, zeleň a noční ticho. Zbožňuju zvuky sov," řekla britskému časopisu Cosmopolitan. "Teď bydlím v srdci Hollywoodu, takže většinou poslouchám zvuky autobusů, telefonů nebo aut."

Lily se ve své kariéře nespoléhala na svého otce, místo toho si ji vybudovala díky svému talentu. Je úspěšnou herečkou, která se objevila ve filmech Sněhurka a Mortal Instruments: Město z kostí.

Teď, když je ve světlech reflektorů, si zvykla na lidi komentující její vzhled. Je to něco, co ji doprovázelo skoro celý její život, díky jejímu známému hustému obočí.

"Když jsem byla mladší, děti si často dělaly srandu z mého obočí a nikdy jsem nevěděla proč," přiznala. "Tak jsem se rozhodla si ho vytrhat, ale máma mi s láskou vynadala a už jsem se ho nikdy nedotkla. Začala jsem vzhlížet k herečkám, které měly výrazné rysy a to mi pomohlo přijmout ty moje. Každý z nás má něco, díky čemu se cítí nejistý, ale s postupem času se naučíme je přijmout jako součást našeho těla."
 
 

Reklama